top of page
iStock-1270939635.jpg

Hakkımızda

GOLDTECH Güvenlik Sistemleri

Goldtech Güvenlik Sistemleri, 10 yılı aşan tecrübesiyle güvenlik sistemleri üzerine faaliyet göstermektedir.

 

Uzman kadrolarıyla, dünya üzerinde gelişen teknolojiyi yakından takip eden Goldtech, ürün ve proje bazlı çözümleriyle, bireysel ve kurumsal müşterilerini memnun etme hedefiyle hareket eder. 

 

Hizmet kalitesini, müşterilerinden aldığı güven duygusuyla birleştiren Goldtech Güvenlik Sistemi, projelerini şekillendirirken sonuç odaklı çalışmayı da ilke edinmiştir.

goldbann.jpg

Misyonumuz

Hayattaki değerlerinizi dış tehditlerden her zaman korumanız elbette ki zor bir durumdur. Şirket olarak misyonumuz, sizlere sunacağımız çözüm önerileri ile değerlerinizi korumak ve arkanızı döndüğünüzde dahi değerlerinizin güvende olduğunu hissetmenizi sağlamaktır.  Yangın alarm sistemlerinden bakıcı kamera sistemlerine kadar sizlerin kontrol etmek istediğimizde çeşitli koşullar için farklı çözüm önerilerimiz bulunmaktadır.

Motivasyonumuz toplumsal ölçekte hayatımızın her alanında, hastane, okul, özel kurum/kuruluşlarda her türlü tehditlere karşı önlemimizi almaktır. Bu alandaki bilgi ve deneyimlerimizi ürünlerimize aktarmaktayız. Gece gündüz çalışıp siz değerli müşterilerimize sağladığımız hizmet yelpazesini genişletmek ve teknolojik gelişmelerden yararlanarak Sizlere daha kolay ve kullanışlı ürünler sunmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve son teknolojik gelişmeleri takip eden, kullanımı kolay ve koruma ihtiyacı hissettiğiniz değerlerinizi siz sevgili müşterilerimiz yerine önemle koruma altında tutan çözüm önerileri ile tercih edilen bir marka değeri olmak. İş ve aile yaşantısındaki değişimlerin yarattığı çeşitli ihtiyaçlara yanıt verecek ve siz değerli müşterilerimize fayda maliyet oranı en uygun sistemlerin tasarlanması, modellenerek bu sistemlerin piyasada öncülüğünü yapmak. Tüm bu hedef edinilen vizyonlar ışığında ülkemizin katma değerinde yer edinmeyi ve toplumsal ölçekte güvenliğin sağlanması için çözüm önerilerinin üretilerek siz değerli müşterilerimize sunulması ilke edinilmiştir.

iStock-1407889615 (1).jpg

GOLDTECH ile Tam Kapsamlı Güvenlik !
Eviniz ve İşyeriniz Koruma Altında Olsun.

Tüm elektronik güvenlik ve kontrol ürünlerini bünyesinde bulundurmaktayız. ​Yılların getirmiş olduğu bilgi ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamızda öncelikli işimiz müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutma gayretidir. Güvenlik, kamera ve kontrol sistemleri konusunda faaliyet gösteren firmamız uzun yılların getirdiği tecrübe ile  birçok önemli projeye imza atmıştır.

bottom of page