top of page
iStock-1246282684.jpg

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Şirketlerde, Ofislerde, Personelin Mesai Ücretlerini Giriş Çıkışlara Göre Otomatik Olarak Hesaplayan, Parmak Izi Tanıma Sistemine Dayalı Otomasyon Sistemidir. Parmak Izli Personel Takip Sistemi Gerekli Personel Takip Yazılımı Ve Cihazlarının Kurulması Ve Akabinde Personelin Bu Takip Sistemine Tanıtılması Esasıyla Kullanıma Hazır Hale Gelmektedir.

PDKS Donanımı Personel Giriş-Çıkışının Yapılacağı Kontrol Noktasına Kurulur.

–  Programı Firmanın Belirleyeceği Sunucu Bilgisayara Kurulur.

– Donanımı Ile PDKS Programı Arasındaki İletişim Sağlanır.

– Personel Takip Sistemi Ile Kontrol Ve Takip Edilecek Tüm Personeller PDKS Özelliğine Göre (Parmak Izi, Iris, Yüz Vb.) Sisteme Tanıtılır. Eğer Kartlı Sistem Kullanılıyor Ise Personellere PDKS Kartları Dağıtılır.

– Personel Takip Sistemi Kullanıma Hazırdır. Geçiş Noktasına Gelen Personel Sisteme Kimliğini Tanıttığı Anda Gerekli Tüm Bilgiler Kayıt Edilir. Bilgiler Çevrimiçi (Online) Ya Da Çevrimdışı (Offline) Olarak PDKS Yazılımına Aktarılır.

Turnike Sistemleri

Turike Sistemleri, Geçişin Düzen Içinde Yapılması, Geçişlerin Kontrol Altında Tutulması, Rapor Alınması Gibi Işlemleri Profesyonel Şekilde Yapar. Turnikelerle Birlikte Birleşik Sistemler Kullanılarak Bilgisayar Ortamında Bunları Takip Etmek Mümkündür.

Turnike Sistemi, Şifreli, Kartlı Veya Parmak Izli Okuyucular Kullanılarak Bütünleşik Bir Şekilde Çalışıp Personel Geçiş Izni Ve Sınırlandırması Yapılabilir, Bu Da Şirketinizde Bulunan Personel, Müşteri Ve Ziyaretçilerin Güvenli Ve Kontrollü Olarak Takip Edilmesini Sağlar.

Turnike Sistemi, Jetonlu Geçişler Için Yada Paralı Geçişler Için De Ayrıca Kullanılabilir. Böyle Geçişler Için Şirketler Geçiş Hakkı Başına Belirledikleri Ücretlerde Insan Faktörünü Ortadan Kaldırarak Kazançlarını Daha Kolay Ve Doğru Şekilde Kontrol Edebilir.

Üç Kollu Turnikeler, Tripod Turnikeler, VIP Turnikeler, Kelebek Turnikeler, Yaprak Turnikeler, Single Turnikeler, Double Turnikelerin Satışını Yapmakta Ve Teknik Desteğini Vermektedir.

bottom of page