Alarm Sistemi Neden Gereklidir?

Alarm Sistemi Evinizi Tam Kapsamlı Korur! Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Alarm Sistemi ile artık çok kolay!​Alarm Sistemi ile evinizi hırsızlık gi​bi kötü niyetli girişimlere karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da önlem almış olacaksınız.

Alarm Sistemi Evinizi Tam Kapsamlı Korur! Kablolu alarm sisteminde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanmaktadır. Ayrıca sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz alarm sisteminde manyetik kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Genellikle estetik kaygısı olan müşterilermiz tarafından tercih edilmektedir.

  Hemen Ücretsiz Keşif ve Teklif

  veya Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım.
  Alarm sistemlerimiz uzaktan kumanda (30m ye kadar) kontrol edilebilir. Bunun dışında mobil uygulama ile uzaktan kontrol edilebilir.

  Ücretsiz keşif sırasında güvenlik danışmanlarımız sistemin kullanımıyla ilgili detaylı bilgileri sizlere verecektir.

  Elektrik kesintisi gibi olası durumları göz önüne alarak sistemimize bağlı akü devresi bulundurmaktayız. Bu gibi kesintilerde akü devreye girerek sistemin aktif kalmasını sağlar. Elektrik kesintisi bittiğinde ise sistem otomatik olarak elektrik hattı üzerinden çalışmaya devam eder. Bağlı olan akü ise kendini yeniden şarj eder ve bir sonraki kesinti için hazır duruma gelir.

  Alarm sistemi devreye alındığı andan itibaren haberleşme hattımız ile senkronize bir şekilde çalışmaya başlar ve Goldtech Güvenlik Sistemleri İzleme Merkezine sinyal gönderir. Ortalama 10sn gibi bir zamanda kullanıcıya veya ilgili kolluk kuvvetlerine bilgilendirme yapılır.

  Bizlere ilgili telefon numaralarından ulaşarak başvuruda bulunabilirsiniz.