Goldtech Ev Güvenlik Sistemleri Nelerden Ol​​uşur?​​​​

Goldtech Güvenlik Sistemleri kablolu ev güvenlik sistemi paketinde;

 • Alarm paneli (panel, trafo ve akü)
 • Şifre paneli
 • Manyetik kontak
 • Hareket dedektörü
 • Dahili ve harici siren
 • Kamera

​​​​​​​Goldtech Güvenlik Sistemleri, abonelerin arzusuna göre kablolu ya da kablosuz olarak evlere monte edilebilmektedir. Ayrıca abonelerin istekleri doğrultusunda GSM/GPRS ve network modülü kullanılarak, alarm sisteminin merkezimize sinyalleri çok daha sık ve daha ekonomik şekilde ulaştıran iletişim seçenekleri hizmeti sunulmaktadır. Sistemin kurulacağı mekânların ihtiyaçlarının birbirlerinden farklı olması, alarm sisteminde kullanılan ürünlerde farklılıklara yol açar. İlgili mekânda yapılan ücretsiz keşif sonrasında paket içerisinde kullanılan ürünlerde yapılacak değişiklikler aboneye gerekli açıklamalar yapılarak bildirilir.

  Hemen Ücretsiz Keşif ve Teklif

  veya Formu Doldurun Biz Sizi Arayalım.
  Şifre Paneli

  Alarm sistemini t​​arafınızdan belirlenen şifre ile açıp kapatmaya ve kontrol etmeye yarayan tuşlu ünitedir. Kısayol tuşları ile ilgili tuşlara basılı tutarak AIM’e sağlık, yangın ve acil durum alarmları gönderebilme özelliğine de sahiptir.

  Alarm Paneli

  Kurulan sistemin ana kontrol ünitesidir. Sistemi çalıştıran, yöneten ve iletişim sağlayan bölümdür. Alarm sistemi belirlenen şifre ya da kumanda yardımıyla aktif edilir. Detektörlerde izinsiz giriş algılandığında alarm paneli, sireni çalıştırır ve AIM’e alarm oluştuğu bilgisini ulaştırır.

  Hareket Dedektörü (PIR)

  Alarm sistemi aktif olduktan sonra ortamda hareket olması durumunda alarm paneliyle iletişime geçerek alarm oluşmasını sağlar. Evcil hayvanı olan kullanıcılar için evcil hayvanınızı algılamayan modelleri de vardır.

  Manyetik Kontak

  Dış ortama açılan kapı, pencere vb. noktalardan ortama izinsiz girilmeye çalışılması durumunda alarm sistemiyle iletişime geçerek alarm sisteminde alarm oluşturulur.

  Acil Durum Butonu

  Acil Durum Butonu ’nu kullana​rak GOLDTECH Alarm İzleme Merkezi’ne direkt panik alarmı gönderebilirsiniz, bu sayede zor durumlarınızda yanınızda olabiliriz.

  Gaz Dedektörü

  Alarm sistemi kurulu olmasa dahi herhangi bir gaz kaçağı durumunda alarm oluşturur ve önlem almanızı sağlar.

  Duman Dedektörü

  Ortam içerisinde ki dumanı algılayarak olası yangın durumundan tedbir alınmasını sağlayacak uyarıyı verir. GOLDTECH Alarm İzleme Merkezi kullanıcıya ve güvenlik birimlerine haber verir.

  Uzaktan Kumanda

  Alarm sistemini şifre girmeye gerek olmadan uzaktan basit kontrolleri yapmanızı sağlar. Açma kapatma işlemini yaparak kullanımı kolaylaştırır. Ayrıca üzerinde bulunan acil durum tuşu ile GOLDTECH Alarm İzleme Merkezi’ne direkt uyarı gönderebilirsiniz.

  Harici Siren

  Mekânın bulunduğu ortamda alarmları çevrenize yüksek sesle ve ışıklı flaşör ile yansıtır. Önemli noktası dış ortamdan görülebildiği için caydırıcı etkisi vardır.

  Akü​

  Alarm sisteminde meydana gelebilecek herhangi bir elektrik kesintisi ve sabotajdan alarm sisteminin etkilenmemesini, çalışmaya devam edebilmesini sağlamak için kullanılır.

  İnternet (Network) Modülü

  İstediğiniz herhangi bir yerden akılı telefon ve bilgisayar yardımıyla alarm sisteminizi kontrol etmenize yardımcı olur. Bunun yanında GOLDTECH Alarm İzleme Merkezi ile haberleşmeyi internet üzerinden yapmanıza olanak sağlar.

  GSM/GPRS Modülü

  Telefon hattı kullanılmayan yerlerde GSM şebekesi kullanılarak haberleşmenizi sağlayan iletişim aracıdır.​​​​​

  Cam Kırılma Dedektörü

  Cam kırılması sonucunda meydana gelen sesi algılayarak alarm oluşmasını sağlayan dedektördür.Alarm sistemi​ kapalı dahi olsa çalışır haldedir.

  Dahili Siren

  Ev/Çalışma ortamınızın iç mekanında bulunarak tehlike durumunda çıkardığı ses ile önlem almanızı sağlar.

  Darbe Dedektörü

  Özellikle kasa gibi metal kutularda delme, kesme, titreşim ve zorla açma girişimlerini algılayan 3 aşamalı ayarlanabilir bir soygun ihbar dedektörüdür.

  Isı Dedektörü

  Isı çok yükseldiğinde veya belirli bir eşiği aştığında alarm verir. Alarm sistemi kapalı dahi olsa çalışır haldedir.

  Karbonmonoksit Dedektörü

  Bulunduğu ortama yayılan karbonmonoksit (CO) kaçaklarını algılayıp sistem kurulu olmasa bile anında alarm oluşturur ve önlem alınmasını sağlar.

  Su Baskını Dedektörü

  Ortamda istenmeyen; su baskınlarında ya da nem algılaması sonucunda alarm durumu oluşturan dedektördür. Alarm sistemi kapalı olsa dahi çalışır haldedir.​

  Yangın Buton​u

  ​Yangın anında etrafına ve Alarm İzleme Merkezine uyarı vermek için kullanılır.